عکاسی 360 درجه و اجرای VR

VR سر نام Virtual Reality (واقعیت مجازی) است. این تکنولوژی یک تصویر عکاسی ‏شده را بر روی یک کره یا مکعب نقشه‏ برداری‏ شده مونتاژ می‏کند، به ‏طوری که بیننده در نقطه مرکزی تصویر قرار می‏گیرد و برای او این حس ایجاد می‏شود که در مرکز تصویر قرار گرفته است.عکاسی 360 درجه (VR) نشان‏دهنده یک تجربه تعاملی است که اجازه می‏دهد بیننده به آزادی و با چرخش 360 درجه حول هر محور عمودی، افقی و مورب، سوژه متحرک را با هر چرخشی ببیند. این نوع عکاسی به بیننده اجازه می‏دهد در یک محیط مجازی ، درست مانند چرخش سر به اطراف نظاره گر محیط باشد و احساس حضور در آن محیط را داشته باشد این حس با بهره گیری از هد ستهای واقعیت مجازی به شکل بهتری به بیننده القاء خواهد شد.اگر چه با استفاده از اشاره گر ماوس یا کشیدن انگشت بر روی صفحات لمسی نیز میتوان این حس رابرای کاربر بوجود آورد.

project 2

محتوای شبکه های اجتماعی

در صنعت وب و فضاهای مجازی، هر چیزی که اطلاعات معنی داری را به مخاطبان منتقل کند، محتوا نامیده می شود.فضاهای مجازی و وب سایتها نیاز به یک مدیر محتوا دارند تا بر فرآیند تولید و انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی نظارت کند.در سالیان اخیر با افزایش اهمیت محتوای الکترونیک که به صورت متن، کتابهای الکترونیک، فایلهای صوتی و تصویری، اینفوگرافها و ... عرضه می شود، ضرورت یک استراتژی مدیریت محتوا در فضاهای مجازی بیش از پیش احساس می شود.

برخی از مواردی که در تولید محتوا مهم است :

  • کپی نباشد
  • حاوی مطالب (علمی ، فنی و...) معتبر وصحیح باشد.
  • اگر ترجمه شده باشد روان باشد
  • خواننده را جذب کند

مزایای بازاریابی محتوا :

  • افزایش مشتریان و توسعه فعالیت‎ها‎
  • کاهش تعداد دفع مشتریان
  • افزایش قدرت، شناس شدن و به تبع آن پخش نام و برند شرکت در فضاهای مجازی
project 2

برای استعلام قیمت صفحات مجله ،آگاهی از مکانهای بیلبوردها ، رزرو و همچنین کلیه امور چاپی و تبلیغاتی با پیشنهاد در تماس باشید.

پیشنهاد با افتخار به آگاهی میرساند که 10% از تبلیغ شما را به امور خیریه در ارتباط با کودکان اختصاص میدهد .

اصفهان ، خیابان شیخ مفید ، ساختمان گلها ، واحد 3

info@pishnahads.com

+98 31 3663 9120

+98 913 201 9047

+98 936 703 9393

در صفحات اجتماعی پیشنهاد را دنبال کنید